Tartu Kunstikooli õpilaste tööde näitus Aparaaditehases avatud ainult KOLM PÄEVA

Mustri autor: Mariliis Newsome

Tartu Kunstikooli terve teise kursuse õpilaste ühisnäituse avamine

teisipäeval, 27. juunil kell 17.00 Aparaaditehases.  Avamisel musitseerib Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli õpilane Jekaterina Voitehhovitš. Avamisele tulevad tassikoogid!

Näitus on avatud 28.-29. juuni kell 12.00-18.00 Trükimuuseumi rõdugaleriis ning Aparaaditehase vanades tehaseruumides. Kohapeal on üleval viidad!

Näitusel osalevad õpilased: Elisa Maria Kivimägi, Jana Halvita, Johanna Klaar, Marie Elisabeth Vabamägi, Anne Mari Kotov, Ketter Mägi, Joonas Kirsipuu, Hedi Kuhi, Saara Alexandra Truverk, Olivia Müller-Mölder, Berta Kelder, Kristiine Kallas, Inga Gussarova, Jane Piiritalu, Anastassia Volubujeva, Merili Pappel, Geiti Kikerpill.

Näitusel on nii koolis juhendatud kui ka iseseisvalt teostatud tööd. Juhendajad: Marina Aleksejeva, Anton Aunma, Vladimir Brovin, Helen Bunder, Merille Hommik, Joel F. Jõgise, Kalli Kalde, Aet Kingsepp, Tõnis Kriisa, Peeter Krosmann, Kersti Papson, Helle-Reet Paris, Tiina Unt, Udo Vool.

Olete väga oodatud, võtke ka sõbrad kaasa! Kultuuri ja meelelahutust on palju!

Vaata Postimehe galeriist pilte.

Tartu Kunstikool tänab oma koostööpartnereid Aparaaditehast ja Trükimuuseumit!