Täienduskoolitus Tartu Kunstikoolis 2018

Mustri autor: Mariliis Newsome

Kursuste kava 2018 aastaks:

Väljapanekute kujundus. 20 ak tundi. Õpetaja Imbi Kruuv. Toimub: K 23. ja N 24. mai ning T 5. K 6. N 7. juuni kell 16.30-19.30   Tartu Kunstikoolis.

Tootefotograafia kursus 40 ak tundi. Õpetaja Tiit Lepp. T ja N 16:30-19:30  Alates 20.märts kuni 19.aprill. Tartu Kunstikoolis.

Loomeettevõtlusega alustamine: toode, teenus, klient 40 ak kontakttundi+40 iseseisva töö tundi. September-november neljapäeva õhtuti Tartu Kunstikoolis 10 x 4 ak tundi. Juhendajad: Aet Kingsepp ja Juta Vallikivi.

Toote disainimise alused 64 ak tundi. Erinevad õpetajad. Sügisel Tartu Kunstikoolis.

Registreerimise kohta vaata infot kooli kodulehel.

Väljaspool Tartut toimuvad kursused:
Sissejuhatus toote disainimisse 20 ak tundi. Õpetajad Kadi Kreis ja Janika Nõmmela Semjonov. 7. ja 8. ning 14. ja 15. märts kell 10-17;  toimub Tsenteris, Väimelas)

Koodivaba veebigraafika Readymag programmi näitel 20 ak tundi. Õpetaja Deniss Jershov. Vene keeles ja toimub kevadel Tallinnas.

Sissejuhatus tüpograafiasse: kirja kasutamine firmagraafikas ja turunduses 20 ak tundi. Õpetajad Kadi Kreis ja Deniss Jerhov. Kevadel.

Veebilehe loomine: disain ja tehnika 30 ak tundi. Õpetaja Johanna-Mai Riismaa. Kevadel Tallinnas.

Sissejuhatus toote disainimisse 20 ak tundi. Õpetajad Kadi Kreis ja Janika Nõmmela Semjonov. Sügisel. (Lääne-Virumaal või Pärnumaal)