Praktikakohad 2015/16 ja 2016/17

Mustri autor: Siim Tikk

Ettevõttepraktika 17. aprillist kuni 2. juunini 2017.

3D modelleerija-visualiseerijad:

Meelika Kaarna – Saarnak Visuals OÜ
Eik Kobrand – 3Teekann OÜ
Reimo Luik – MTÜ Kultuuriajaloo Selts
Maiu Niineste – Abstractfactory OÜ
Priit Nool – MTÜ Kultuuriajaloo Selts
Merle Palk – MTÜ Kultuuriajaloo Selts
Sylvia Renate Prass – Saarnak Visuals OÜ
Karoli Saar – Wandersell Travel OÜ
Külli Sari – 3K Stuudio OÜ

Praktikakogemusi saab kuulda-näha tagasisideseminaril 5. juunil kell 10.  Kõik huvilised on oodatud!

Ettevõttepraktika 24. oktoobrist kuni 16. detsembrini 2016

Uibo, Age – Makaronitehas OÜ 8 näd
Aloe, Ingrid – Glasstech OÜ 4 näd, ? 4 näd
Reimann, Maret – Dikland OÜ 8 näd
Tuvi, Kaile – Ecoprint AS 8 näd
Vissak, Pärtel – Bilbao välispraktika 8 näd
Aadusoo, Angela – Kanuti Gildi Saal 8 näd
Nurk, Gerda – Kamilla Kase OÜ 8 näd
Pall, Lisbet – Tartu Kaubamaja 8 näd
Rannula, Kertu – Sven T. OÜ 8 näd
Sirelpuu, Geiri – Vanemuine 8 näd
Soosalu, Bibi – Estonia 8 näd
Tammaru, Karol – Vanemuine 8 näd
Tein, Maarja – Tartu Kaubamaja 8 näd
Tover, Jaan – Moosinägu OÜ 8 näd
Kontus, Silver – Fortress Occident OÜ 8 näd
Kärner, Taavi – TuumFilm OÜ 8 näd
Oras, Kassandra – Eesti Põllumajandusmuuseum 8 näd
Orav, Sven – Eesti Põllumajandusmuuseum 4 näd, ? 4 näd
Sepp, Joosep – ADexpert OÜ 8 näd
Voitehhovitš, Jelizaveta – Eesti Lastekirjanduse Keskus 8 näd
Dominguez Ortiz, Fatima S. – Hmmm OÜ 4 näd, Velvet OÜ 4 näd
Hurt, Kaisa – Grenader Grupp OÜ 8 näd
Kroon, Merli – Ajaleht OÜ (Tartu Ekspress) 4 näd, Tartmus 4 näd
Saluste, Victoria – Velvet OÜ 8 näd
Susi, Jaagup – Mänguasjamuuseum 4 näd, LMK 4 näd
Evelina Nuusberg – Creative Union AS (Kontuur Leo Burnett) 8 näd

Ettevõttepraktika aprill-juuni 2016. 3D modelleerija-visualiseerijad:

Ave Kodar -Kaldera OÜ ja Digitigu OÜ
Elina Randoja – A Film Eesti OÜ
Anett Saksing – Kaldera OÜ
Reino Meensalu – Kaldera OÜ
Ants Lillemaa – Kaldera OÜ ja upgrID OÜ
Erkki Aruhein – Valga Linnavalitsus ja KOKO Arhitektid OÜ
Nathan Ra Vaino –  TK Inkubatsioonikeskus
Indrek Kula – Shaperize OÜ

Ettevõttepraktika okt-dets 2015

Dekoraator-stilistid:

Angela Aadusoo – Kanuti Gildi Saal, Tallinn 8 näd
Grete-Mai Bauvald – Estonia ooperiteater, Tallinn 8 näd
Keiu Kaur – Tasku Mohito (LPP Estonia), Tartu 8 näd
Heidi Laanes – LPP Estonia, Tallinn 8 näd
Juta Madli Laur – OÜ Märtha 4 näd; Sally Stuudio Tallinn 4 näd
Heilika Peterson – LMK eelinkubatsioon (oma ettevõte), Tartu 8 näd
Diana Rossmann – Valge Kuup, Tallinn 4 näd; Vanemuine, Tartu 4 näd

Trükimeedia kujundaja-küljendajad:

Hendrik Alla – Velvet, Tallinn 8 näd
Marcus Arula – Glasstech, Tartu (Tõrvandi) 8 näd
Sigrid Liira – Ajakirjade Kirjastus (Sensa), Tallinn 2 näd; Bilbao välispraktika 4 näd; Dreamers OÜ 2 näd
Toomas Loide – Raadio Kadi OÜ (ajaleht Saarte Hääl) 8 näd
Eva-Laura Parel – D/V/S/ON, Tallinn 8 näd
Eleri Porroson – LMK eelinkubatsioon (oma ettevõte), Tartu 8 näd
Tiit Pähnapuu – TuumFilm Tartu; Toy (oma ettevõte) Tartu 8 näd
Margus Kiis – SA Teaduskeskus Ahhaa , Tartu 8 näd
Miiko Kottise – Riia välispraktika, 8 näd
Lea Malin – AS BIT (Kirjastus Avita), 4 näd, Rahvusarhiiv/Filmiarhiiv Tallinn 4 näd
Merike Olesk – Nõo Spordihoone 8 näd; Dada AD OÜ 2 näd
Triinu Paabut – MTÜ Ühtne Võhmaküla 3 näd, Laste- ja Noorteteater REKY Viljandi 6 näd
Helena Semm – OÜ Weekdone 8 näd
Anna Toots – Järva Teataja 8 näd
Kati Velner – MTÜ Kodukant Sangaste 8 näd; Stuffer Design OÜ 3 näd
Eero Tamm – TKK ja TK raamatukogu