LLP Leonardo da Vinci

Mustri autor: Laura Repp

leonardo_logo_landscape_va%cc%88ike

Elukestva õppe programmi (LLP) kutsehariduse alaprogramm 2007–2013.

Koostööprojekt TIA – Tradition, Innovation and Assessment in Vocational Education and Training
2011-2013

Eesti, Islandi, Läti ja Itaalia kunsti- ja kujundusvaldkonna õpilaste, õpetajate ja tööturupartnerite koostööprojekt, mille tegevused olid suunatud osalejate erialaste, sotsiaalsete ja rahvusvaheliste oskuste arendamisele ning mitmekultuurilise mitteformaalse õppe tulemuste hindamismetoodika väljatöötamisele. Osalejad said rahvusvahelise meeskonnatöö kogemuse erinevates kunsti ja meediadisaini tehnikates. Projekt viidi ellu temaatiliste õpitubadena Lätis (fotolavastus),  Eestis (illustratsioon), Itaalias (majoolika) ja Islandil (meediadisain). Õpitubade läbiv teema oli Man between history and nature ja valminud tööd koondati projekti lõpuks e-raamatusse. Projekti tegevuste ja tulemustega saab tutvuda TIA kodulehel .

Partnerid: Reykjaviki BorgarholtsskóliGubbio G. Mazzatiniti nimeline kunstikeskkool ja Janis Rozentalsi nimeline Riia kunstikool.

Info: , +372 53335088