Kutseeksamid läbi. Lõpuaktus on 23. veebruaril kl 12

Mustri autor: Kuldar Leement

E-T 19.-20. veebruaril toimus 3D kujundajate, dekoraatorite, stilistide ja kujundusgraafikute individuaalsete portfooliote kutseeksam Eha tn. 41.

R, 23. veebruaril kl 12 on lõpuaktus TÜ Haridusteaduste Instituudis Salme tn 1A, ruum 214.

Ajakava, kaitsmiste järjekord ja lingid portfooliotele on siin:

Esmaspäev, 19.02
Kutseeksami komisjon: Ivar Sakk, Marko Ala, Jaana Varkki, Aadi Tegova, Madis Nurms, toetab Kadi Kreis

Alustab 3D
10.30 3D Iris Allese https://irisallese.wixsite.com/portfolio
10.45 3D Valeria Potjava https://vapo.portfoliobox.net/
11.00 3D Markus Orgusaar https://markusorgusaar.wixsite.com/portfolio
11.15 DEK+STIL Ketter Laurits https://ketterlaurits.wixsite.com/mysite-1
11.35 DEK+STIL Anna-Liisa Palok https://annaliisapal.wixsite.com/mysite-3
11.55 DEK+STIL Lisanna Unt https://lisannaunt.weebly.com
12.15 DEK+STIL Liisi Raa https://liisiraa.wixsite.com/portfoolio
12.45 DEK Helen Bondarev https://helenbondarev.wixsite.com/portfoolio

13.00 – 14.30 Lõuna ja STIL + 3D hindamine

14.30 DEK+STIL Helena Tammesalu https://helenatammesalu.weebly.com/
14.45 DEK Sameliina Paurson http://samelinap.wixsite.com/sameliina
15.00 DEK Diana Michelson https://dianamichelson.wixsite.com/mysite
15.15 DEK Julia Paštšuk https://yiulipas.wixsite.com/julia
15.30 DEK Birgit Tull https://birgittull13.wixsite.com/mysite/praktika
15.45 DEK Signe Varik https://signevarik69.wixsite.com/mysite/floristika
16.00 DEK Kristin Kurs https://www.behance.net/kristinkura920
16.15 DEK Helena Hanna Maija Aadli https://helenaaadli.wixsite.com/portfoolio

Hinnete teatamine 18.00

Teisipäev, 20.02 Kõik kujundusgraafikud
Kutseeksami komisjon: Ivar Sakk, Marko Ala, Aadi Tegova, Janika Nõmmela Semjonov, toetab Roosi Talvik

09.00 Siiri Mari Tellervo Hyttinen https://www.behance.net/hyttinensi567d
09.15 Margus Teska http://www.teezkut.com/
09.30 Allan Jõe https://allanjoe.squarespace.com/
09.45 Mari-Liis Järg https://siilm0.wixsite.com/mariliisjarg
10.00 Erelin Kallas https://erelinkallas.wixsite.com/portfolio
10.15 Carmen Kirst https://www.behance.net/carmenkirst
10.30 Kristine Laurits https://kristinelaurits.wixsite.com/kristine
10.45 Andrei Kupjanski http://andreigraphics.com/
11.00 Eva Krivonogova https://www.behance.net/evakrivono3060
11.15 Mark Liechti https://mark-liechti.squarespace.com/?noredirect
12.00 Triin Linnaks https://triinlinnaks.wixsite.com/portfoolio
12.15 Mait Luidalepp http://maitolen.wixsite.com/portfolio
12.30 Nele Luik http://www.neleluik.com

Lõuna

13.15 Evelin Lumi https://evelinlumi.myportfolio.com/
13.30 Aksel Lõbu http://aksellobu.wixsite.com/portfoolio
13.45 Karin Maranik https://readymag.com/u19843176/969878/
14.00 Teevi Pihlak https://teevi.myportfolio.com/
14.15 Kadi Punnisk http://kadipunnisk.wixsite.com/portfolio
14.30 Maria Adelina Põhjala https://maria-adelina.squarespace.com/
14.45 Mai Raet https://www.behance.net/vaikemaida8d
15.00 Siiri Tarrikas https://siiritar.jimdo.com/
15.15 Anastassia Imatra https://aimatra.wixsite.com/aimatra

Arutelu 15.30 – 17.00