Kunstitudengite ja -õpilaste kirbuturg Tartu Kunstikooli hoovis 23. septembril

Mustri autor: Mariliis Newsome 2

Heiheii!

On jälle toimumas Kunstitudengite kirbuturg, seekord siis sügisene.

Kunstitudengite kirbuturg on Tartu Kõrgema Kunstikooli üliõpilasesinduse poolt korraldatud üritus, kus on võimalik nii Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengitel kui Tartu Kunstikooli õpilastel müüa kraami, mis neil enam kasutust ei leia, kuid millest keegi teine võiks rõõmu tunda. Samuti ootame tudengitelt ja õpilastelt müügilettidele omaloomingut, kunsti- ja disainiesemeid.

Kirbuturg toimub laupäeval, 23. septembril, Tartu Kunstikooli hoovis, algusega 12:00. Müüjaid ootame 11:30.

Palun täida registreerimisleht, kui oled tulemas kunstitudengite kirbuturule müüma. Kohapeal on olemas müügilauad ning osavõtt on täiesti tasuta.

PS! Kui keegi on huvitatud oma kokaannet näitama ja müüma, siis me otsime ka pop-kohvikusse inimest/inimesi. Huvi korral kirjuta palun mulle:

Ilusat kooliaasta algust ja kohtumiseni!

TKK Üliõpilasesindus