Aasta kutseõppeasutuse õpetajaks sai Merille Hommik Tartu Kunstikoolist. Palju õnne!

Mustri autor: Mariliis Newsome 2

Laupäeva (7. okt) õhtul toimunud galaõhtul tänas haridus- ja teadusministeerium aasta parimaid õpetajaid, tublimaid õpilasi ja hariduselu sõpru.

Aasta kutseõppeasutuse õpetajaks tituleeriti Merille Hommik Tartu Kunstikoolist.

Merille on karismaatiline õpetaja, kes otsib viise, kuidas disaini- ja kunstierialade õpet ühendada tervikliku maailmapildi tekitamise ja kultuurseks inimeseks kasvamisega.

Merille on suutnud edukalt lõimida kunstiajaloo ja 3D modelleerimise, mis teeb õppijatele kunstiajaloo õppimise kordades huvitavamaks.

Aasta õpetaja gala “Eestimaa õpib ja tänab” 2017.

Merille heaks valminud videoprojekt, mis aitas kaasa Merille “Aasta kutseõppeasutuse õpetaja 2017” tiitli saamisele. Suur tänu õppijatele!