8. jaanuaril rääkisid ettevõttepraktika kogemustest lõpukursuste õppijad

Mustri autor: Kristin Vaher

Lõpukursused olid oktoobrist detsembrini ettevõttepraktikal ja jagasid oma kogemusi.

Ettevõttepraktika tagasisideseminar 8. jaanuaril 2018

Kell 9.00-17.20 ruumis 402

9.00 Margus Teska – TK ja TKK raamatukogu, välispraktika

9.10 Helen Bondarev – Vanemuine                     

9.20 Kristin Kurs – VÕTA

9.30 Ketter Laurits – Eluviis OÜ

9.40 Anna-Liisa Palok – Thors Films OÜ

9.50 Julia Paštšuk – Lovin OÜ

10.00 Liisi Raa – Kaubamaja AS

10.10 Signe Varik – Tartu LV kultuuriosakond (Tiigi Seltsimaja)

10.20 Siiri Hyttinen – Teleprint OÜ, TK ja TKK raamatukogu

10.30 Allan Jõe – Wulcan OÜ, Iglu OÜ

10.40 Erelin Kallas – VÕTA-ga

10.50 Kristiina Klaan – Creative Union AS (Newton Marketing, Identity)

11.00 Eva Krivonogova – Tartu Rahvaülikool SA

11.10 Andrei Kupjanski – Anne Foto FIE

11.20 Kristine Laurits – välispraktika, Made By OÜ

11.30 Triin Linnaks – Redel Disain OÜ, SYS Print OÜ, Ott Kagovere OÜ

11.40 Mait Luidalepp – välispraktika

11.50 Nele Luik – LMK eelinkubatsioon

12.00 Evelin Lumi – Martelon Grupp OÜ, Pildisahtel OÜ

LÕUNA

13.10 Aksel Lõbu – Hansekon , Elva Postipoiss, SA Tartu Rahvaülikool

13.20 Teevi Pihlak – VÕTA

13.30 Siiri Tarrikas – Rebase talu, Martelon Grupp OÜ

13.40 Helena Aadli – välispraktika, Trükimuuseum

13.50 Elizabeth Harkmann – Graatsia OÜ

14.00 Diana Michelson – välispraktika

14.10 Sameliina Paurson – Random Solutions OÜ

14.20 Gerda-Liz Põdersoo –  Fotograaf Triin Maasik

14.30 Helerin Rückenberg – Thors Films OÜ

14.40 Greete Sütt – VÕTA

14.50 Helena Tammesalu – välispraktika, Altalton OÜ

15.00 Birgit Tull – Vanemuine

15.10 Lisanna Unt – välispraktika

15.20 Anastassia Imatra – välispraktika, Kultuuritahvel MTÜ

15.30 Mark Liechti – Disainiturbiin OÜ

15.40 Karin Maranik – Leinatamme Fond SA, välispraktika

15.50 Kadi Punnisk –välispraktika

16. 00 Maria Adelina Põhjala – Vestmint Pro OÜ

16.10 Iris Allese – BT Style OÜ

16.20 Valeria Potjava – välispraktika, Martelon Grupp OÜ

16.30 Markus Orgusaar – Tartu Linna-rmt-kogu tehnikakirjanduse osakond

16.40 Egmond Merivee – OÜ Väike Täring

16.50 Martin Salundi – OÜ Navitrolla

17.00 Katrin Roots – VÕTA

17.10 Marleen Eino – MTÜ Disainiturbiin

Seminar on vabas vormis. Võtke kaasa head kohvi või teed ja näksimist. Päev tuleb pikk:).