25. jaanuaril “Avameelselt praktikast!” Tallinnas

Mustri autor: Mariliis Newsome 2

Tartu Kunstikool ootab kõiki oma seniseid ja tulevasi praktikapartnereid neljapäeval, 25. jaanuaril 2018 kell 10-20 kokkusaamisele, kus räägime avameelselt praktikast.

Tartu Kunstikooli on huvitatud, et haridus vastaks tööandjate vajadustele ja õppijate praktika oleks hästi juhendatud.  Ettevõtted saavad välja pakkuda just neid praktikavorme, mis kõige paremini neile sobivad.
Esialgne kava:
Kell 10-13 Telliskivi Loomelinnak (Tallinn, Telliskivi 60a) toimub figuuri joonistamine UDO VOOLU juhendamisel. Käe ja aju koostöö, keskendumine, ruumi tegemine uutele ideedele, vanade heade ideede küpsetamine kuni teoks saamiseni.
Udo Vool on lõpetanud Eesti Riikliku Kunstiinstituudi metallehistöö erialal. Udo töötab Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Tartu Kunstikoolis joonistamise õpetajana ning on juhendanud joonistamise-, visandite- ja ehetekursusi. Ta on oma loominguga osalenud arvukatel näitustel ja korraldanud näitusi. Udo on Eesti Kunstnike Liidu, Eesti Metallikunstnike Liidu ja Eesti Seppade Ühingu liige.
Lõuna
Kell 15-17
OÜ Velvet kontoris (Tallinn, Telliskivi 60a) räägib loovjuht Janno Siimar Velveti praktikasüsteemist.
Pipedrive disainitiimi juht Brett Astrid Võmma räägib Pipedrive praktikaprogrammist.
Kell 17-20
mõttevahetus, uued praktikavormid, küsimused-vastused jne. Ettevõtjad, õppijad, juhendajad, õpetajad on väga oodatud! See on praktikapartnerite võrgustik, mis seob ettevõtjaid omavahel, toetab selle uusi liikmeid ning integreerib võrgustikku kooli õppijad ja õpetajad.

Miks võtta praktikant;
kaugtöö, konsultatsioon, töövari;
uute oskuste õppimine või õpitud oskuste rakendamine;
praktikale läheb meeskond, mitte üks õppija;
kaks nädalat või kolm kuud – mis on parem;
töökohapõhine õpe – mis see on;
kindel tööaeg või vaba graafik;
konkurss praktikakoha saamiseks;
meistri juurde, startuppi või suurde ettevõttesse;
kas olla praktikal ühes või mitmes ettevõttes;

jne

Meede 1.5.2 ATV Tööandjate ja õppeasutuste koostöö toetamine praktikasüsteemi arendamisel
Projekti number: 2014-2020.1.05.17-0102
Kogumaksumus ja toetus 20 000.- eurot